KONST / Litografier / Färglitografi 16044220
*
nr 1604 4220
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 19:08:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 16:58:10
1
300 kr
6/3 22:51:04
2
350 kr
7/3 14:29:16
3
400 kr
7/3 16:16:03
3
600 kr
9/3 21:07:34
4
500 kr
9/3 21:07:34
3
600 kr (Budbetjänt)
10/3 20:16:06
2
700 kr
11/3 15:32:30
5
Vinnande bud
11/3 18:16:55
2
900 kr
11/3 18:16:55
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1604 4220
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/3 16:58:10 | 1 | 300 kr |
| 6/3 22:51:04 | 2 | 350 kr |
| 7/3 14:29:16 | 3 | 400 kr |
| 7/3 16:16:03 | 3 | 600 kr |
| 9/3 21:07:34 | 4 | 500 kr |
| 9/3 21:07:34 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 10/3 20:16:06 | 2 | 700 kr |
| 11/3 15:32:30 | 5 | Vinnande bud |
| 11/3 18:16:55 | 2 | 900 kr |
| 11/3 18:16:55 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



